6/26/2012

086. WARSAW FASHION STREET 2012

W ostatnią niedzielę wraz z Zuzą uczestniczyłyśmy w tegorocznej edycji Warsaw Fashion Street. Pochwaliłyśmy się wcześniej na naszym fanpage'u, ale pewnie nie wszyscy z was wiedzą, że miałyśmy przyjemność występować tam w roli dziennikarek przeprowadzających, krótkie wywiady z gośćmi (początkowo niezwykle stresujące, ale jak widać TU nie tylko dla nas), na podstawie, których już niedługo powstanie filmik-relacja z wydarzenia. Było to naprawdę fantastyczne doświadczenie i świetnie było poznać tak różne opinie gości. Udało nam się zobaczyć jedynie dwie ostatnie prezentacje najnowszych kolekcji Zuo Corp i Łukasza Jemioła, ale resztę zdjęć z szeregu najróżniejszych pokazów, które odbywały się przez cały dzień możecie zobaczyć na stronie Doroty Wróblewskiej. Zdjęcia, które udało mi się zrobić (obiecuję, że następnym razem nie będę tak leniwa i wezmę zwykły aparat, a nie poprzestanę na jakości kamerki z telefonu):
-----------------
Last Sunday with Zuza, we attended this year's edition of Warsaw Fashion Street. We've already bragged on our fanpage, but probably not all of you know that we had a pleasure of occuring in role of journalists making short interviews with guests. Results of our job will show up in a form of short video relation from the event. It was really fantastic expirience and it felt great to hear such different opinions from guests. We could see only two latest presentations of Zuo Corp and Łukasz Jemioł collections, but the rest of pictures from different shows running during hole day you can see at Dorota Wróblewska's site. Photos, I managed to take (I promise, next time I won't be so lazy and I'll take a normal camera with me instead of the one from my mobile):
ZUO CORP: 
ŁUKASZ JEMIOŁ:
BACKSTAGE ŁUKASZ JEMIOŁ:


+ Było nam niezmiernie miło poznać Alę i Jędrzeja z FashionKiss, którzy byli drugą parą bloggerów wybranych do prowadzenia projektu studio podczas WFS :)NINA

2 comments:

 1. świetnie tam było, szkoda, że znowu nie mogłam jechac ;(
  a te buty na zdjeciu to były na pokazie ZuoCorp, bo ich nie widzę na modelkach?
  czy moze to były buty do wybrania na wybieg?
  pozdr ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Anonymous27/6/12 16:52

   Buty byly do jednego z pokazow w ciagu dnia, nie wiem do ktorego, ale spodobaly mi sie i udalo mi sie w biegu zrobic zdjecie :)
   Nina

   Delete