3/31/2012

057. FRESH FACE FOR TODAY IS... STEFANI BRIETZIG

 Nareszcie coś nowego. Mam już dość tych samych twarzy, wszystkich typowych modelek, ostatnio wszystkie jakoś zlewają mi się w jedną. Dlatego widząc sesję Stefani Brietzig (Ford Models Brazil) wykonane przez Josefinę Bietti musiałam znaleźć więcej jej zdjęć. Urzekły mnie jej piegi i rude włosy, co na to poradzić. Oprócz wyżej wspomnianej sesji, Stefani chodziła w paru pokazach na FW2012, ma też za sobą kilka reklam.Jestem pewna, że niedługo będzie się pojawiać w rankingach Models.com!

Finally something new. I'm tired of the same faces, all of these typical modes, lately all of them look the same to me. That's why when I saw photoshoot of Stefani Brietzig (Ford Models Brazil) made by Josefina Bietti, I had to find more pictures of her. I'm now in love with her freckles and ginger hair, I can't do anything about it. Except of the photoshoot I mentioned, Stefani walked in some FW2012 shows, she also did some ads. I believe that in some time she'll be at Modes.com rankings!


 Stefani by Josefina

FW2012: Coca-Cola ClothingFW2012 Auslander


FW2012 New Order

FW2012 Cavaleria

Ads etc


ZUZANNA

1 comment:

  1. Na niektórych zdjęciach zbyt plastikowa jak dla mnie, za to ujęcia BW pierwsza klasa. Z rudzielców wolę chyba Klaudię z Wonder Models ;)

    ReplyDelete